Положення про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів і докторантів Львівської політехніки

Львівська політехніка
положення

Вчена Рада Університету за погодженням із Колегією студентів та первинною профспілковою організацією студентів і аспірантів затвердила Положення про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів, докторантів Національного університету «Львівська політехніка».

Положення розроблено у відповідності до Закону України Про вищу освіту, Постанов Кабінету Міністрів України № 1043, 1045, 1047, 1050 від 28.12.2016 р., а також Статуту Університету і встановлює порядок призначення та виплати стипендій, матеріальних допомог та заохочень студентам, аспірантам, докторантам Національного університету «Львівська політехніка».