Половина працівників кафедри туризму мають сертифікати для викладання предметів іноземною мовою

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-засідання

Попри тривожні воєнні події, кафедра туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки продовжує працювати.

На останньому засіданні кафедри із повним складом працівників обговорили особливості формування та подальшого розміщення в інформаційних системах Університету описів дисциплін спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа».

Окрему увагу приділили питанню викладання дисциплін іноземною (англійською) мовою. Варто зазначити, що лише минулого року троє викладачів кафедри підтвердили свої знання мови на рівні Upper-Intermediate. Станом на 2022 рік 8 викладачів (50% науково-педагогічного колективу кафедри) мають сертифіковані підстави для фахового викладання навчальних предметів іноземною мовою.

Колектив кафедри вірить у нашу швидку перемогу й очікує живих зустрічей із колегами та студентами в рідних аудиторіях під мирних весняним небом!