Команда Львівської політехніки здобула друге місце на національному етапі інженерних змагань EBEC Ukraine

Кафедра КСА Львівської політехніки
Політехніки здобули ІІ друге місце на національному етапі EBEC

14–18 травня 2019 року у Вінниці відбувся національний етап інженерних змагань EBEC Ukraine для команд – переможців локальних етапів. Головними завданнями студентів були розв’язування аналітичних завдань та створення виробу з певного набору матеріалів.

Команда Національного університету «Львівська політехніка», куди входили студенти програми «Інтернет речей», створила автоматичний арбалет оригінальної конструкції, за що одержала почесне друге місце.

Політехніки здобули ІІ друге місце на національному етапі EBEC Політехніки здобули ІІ друге місце на національному етапі EBEC Політехніки здобули ІІ друге місце на національному етапі EBEC