Політехніки взяли участь у зустрічі з виконавчим директором Центру бізнес-аналітики Фішера

ІТ Expert
Фото із зустрічі

Нещодавно студенти вишів, що навчаються на програмах, які підтримує Львівський ІТ Кластер, зокрема й у Національному університеті «Львівська політехніка», мали можливість зустрітися з Gauthier G. Vasseur – виконавчим директором Центру бізнес-аналітики Фішера, засновником та співпрезидентом Альянсу Берклі за інклюзивний штучний інтелект.

Готьє поспілкувався зі студентами про основи data-driven підходу до управління бізнесом, поділився інноваційними методиками аналізу даних, а також тим, як ШІ розвиває внутрішню культуру компанії. Окрім того, Готьє розповів про власний досвід роботи в компаніях Кремнієвої долини (Oracle, Google і data-стартапи).

Це була не просто лекція, а відкрита дискусія, адже студенти поставили гостю чимало цікавих запитань!

Нагадаємо, що у Львівській політехніці діють 7 інноваційних навчальних програм від Львівського IT кластеру: