Львівські політехніки взяли участь у зустрічі в межах програми «Освітня академія для управлінців освіти»

За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації
Фото із заходу

Під час творчої зустрічі у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного бізнесу представники відділів освіти Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Тернопільської облдержадміністрацій обговорили інновації та зміни в освіті. Зустріч організував департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації у межах програми «Освітня академія для управлінців освіти».

У режимі онлайн до зустрічі долучилася заступниця Міністра освіти і науки Віра Рогова. У заході також взяв участь директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска, заступниця директора Ольга Котовська, представники Центру інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка», Львівського обласного інституту педагогічної освіти, Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди.

Докладніше – на сайті Львівської обласної державної адміністрації.