Політехніки взяли участь у зустрічі представників Управління міста Кракова та членів консорціуму проєкту LIFE mercury-free

LIFE mercury-free project – Львів
Фото із зустрічі

Наприкінці листопада 2023 року завідувач кафедри програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки Дмитро Федасюк та асистентка кафедри ПЗ Ельвіра Джумеля взяли участь у дводенній зустрічі представників Управління міста Кракова та членів консорціуму, що впроваджує проєкт «Комплексний підхід до інформування та зміни поведінки населення для організації «вільного» від ртуті міста» (LIFE mercury-free, або «Життя без ртуті»).

Консорціум об’єднує зусилля таких партнерів:

• Лодзький технологічний університет (Польща, керівник проєкту);
  • Національний університет «Львівська політехніка» (Україна);
  • Івано-Франківська академія Івана Золотоустого (Україна);
  • Innovation HIVE – Kypseli Kainotomias (Греція);
  • Еворський університет (Португалія);
  • Камерінський університет (Італія);
  • Університет науки і техніки імені Станіслава Сташиця AGH у Кракові (Польща).

Зустріч було скликано для затвердження Дорожньої карти для міст-партнерів у проєкті. Документом визначено заходи щодо ліквідації предметів побуту, які містять ртуть.

Партнери проєкту презентували свої поточні рішення та пропозиції щодо заходів з підвищення обізнаності у своїх містах. Зокрема, Ельвіра Джумеля подала інформацію про Львів.

Докладніше – на сторінці LIFE mercury-free project – Львів у соцмережі Фейсбук.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі