Політехніки взяли участь у засіданні робочої групи Української сторони Платформи громадянського суспільства

Кафедра ЕПІ Львівської політехніки
учасники засідання робочої групи УС ПГС

19 жовтня 2018 року відбулося засідання робочої групи Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт», участь у якому взяли представники кафедри економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка»: завідувач кафедри професор Василь Козик, доценти Тарас Данилович, Володимир Мельник, Орест Колещук і старший викладач Ірина Тимчишин.

Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) є частиною Платформи, що створена відповідно до ст. 469–470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Платформа є одним з чотирьох органів Асоціації поряд із Радою асоціації, Комітетом асоціації та Парламентським комітетом асоціації. І якщо перші представляють уряд та парламент, то ПГС створена з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію.