Політехніки взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з прикладної геометрії та інженерної графіки

Кафедра НГГ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

У травні 2019 року в Харківському політехнічному інституті відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика».

Львівську політехніку представляли студенти Інституту інженерної механіки та транспорту Янів О.М., Березюк Д.Б. і Ширінін Б.І. та студентка Інститут гуманітарних та соціальних наук Топчій Т.В. Науковий керівник – доцент кафедри нарисної геометрії і графіки Топчій В.І.

Роботи студентів Університету було відзначено в категорії найкращих робіт. Студенти нагороджені дипломами.

диплом Ширініна Б.І. диплом Яніва О.М. диплом Топчій Т.В диплом Березюка Д.Б.