Політехніки взяли участь у всеукраїнській конференції до 140-річчя Товариства «Рідна школа»

За матеріалами порталу «Освіта Львівщини»
Фото із заходу

У Львівському обласному Будинку вчителя відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Товариство «Рідна школа»: історія і сучасність» з нагоди 140-ї річниці заснування товариства «Рідна школа».

Організували захід Всеукраїнське товариство «Рідна школа», департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Будинок вчителя, Національний університет «Львівська політехніка», Львівський національний університет імені Івана Франка.

Відкрили конференцію Володимир Панасюк та Володимир Ортинський, доктор юридичних наук, директор Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки. Про діяльність Львівського крайового та Всеукраїнського товариств «Рідна школа» розповів Петро Сікорський, а Ганна Шевчук, кандидат історичних наук, доцент кафедри педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки, розкрила тему «Історія «Рідної школи» та її видатні особистості».

Місію сучасної української школи та перспективи її розвитку окреслила у своїй доповіді Тетяна Равчина, кандидат педагогічних наук, заступник директора Технічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Конференція завершилася обговоренням доповідей.

Докладніше – на порталі «Освіта Львівщини».