Політехніки взяли участь у науково-практичній конференції Школи молодих науковців АТ «Фармак»

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Скріншот з онлайн-конференції

29 жовтня 2021 року відбулася IX Науково-практична конференція Школи молодих науковців АТ «Фармак» «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво», у якій взяли участь студенти й аспіранти кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Національного університету «Львівська політехніка».

З усними доповідями виступили Яна Голубовська, Катерина Князєва, Катерина Капля. Доповідь та презентацію Яна Голубовська та Катерина Капля подали англійською мовою, продемонструвавши знання теми та гарну англійську.

Щиро вдячні керівникам АТ «Фармак» та організаторам конференції, а саме Лілії Оропай, за запрошення, можливість поділитись результатами наукових досліджень, цікаве спілкування.

Конференція пройшла на високому рівні, цікаво, ресурсно, яскраво. Сподіваємось на подальшу тісну співпрацю та зустріч наступного року вже в офлайн-форматі.

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції