Політехніки взяли участь у міжнародній конференції з проблем відродження гідності людей «Золотого віку»

За матеріалами сайту «Католицький оглядач»
Герб Львівської політехніки

25 листопада 2016 року поблизу Старого Самбора (селище Стара Сіль) завершилась міжнародна конференція на тему «Відродження гідності людей «Золотого віку» в українському суспільстві». Цією конференцією розпочато проект «Шануй батька і матір 2016–2019» – експериментальну трирічну програму у Старосамбірському районі.

Організатори конференції – Академія Поморська у Слупську, ДПС «Витанія» (Люблін), Навчально-науковий інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка», Інститут психології Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ, Комісія УГКЦ у справах родини та інші.

Серед головних доповідачів конференції були представники Інституту права та психології Львівської політехніки:

• Лариса Малинович, старший викладач кафедри теоретичної та практичної психології;
  • Тарас Гарасимів, доктор юридичних наук, професор кафедри теорії та філософії права;
  • Маргарита Носкова, доцент кафедри педагогіки і соціального управління,
  • Вікторія Чорнописька, кандидат історичних наук, асистент кафедри теорії та філософії права.