Львівські політехніки взяли участь у конференції із запобігання надзвичайним ситуаціям в умовах сьогодення

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
Фото із конференції

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась регіональна науково-практична конференція «Актуальні проблеми пожежної безпеки та запобігання надзвичайним ситуаціям в умовах сьогодення».

Робота конференції відбувалась за допомогою платформи Microsoft Teams.

У конференції взяли участь понад 40 науково-педагогічних працівників з різних установ та навчальних закладів, зокрема Головного управління ДСНС України, Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного аграрного університету, Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені В.А. Лазаряна та інших.

Результати досліджень, презентованих на конференції, дають можливість реалізовувати вагомі наукові проєкти, здійснювати ефективний пошук сучасних технічних і технологічних рішень, що є важливим кроком у справі реалізації пожежної і техногенної безпеки, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.