Львівські політехніки взяли активну участь у фестивалі для школярів «Наукові пікніки»

ІННЦПКО Львівської політехніки
«Наукові пікніки»

29 вересня 2019 року у Львові, на проспекті Червоної Калини, 81, перед Центром Довженка відбулися «Наукові пікніки». Основна мета заходу – сформувати у школярів креативний підхід до вивчення природничих наук. Саме тому програма фестивалю передбачала виставку із проведенням експериментів, дослідів та показом технічних цікавинок.

Активну участь у фестивалі взяв і Національний університет «Львівська політехніка». Зокрема, студенти Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки продемонстрували школярам та їхнім батькам роботу аудіотехніки в ретро-стилі. Ще можна було ознайомитися із студентськими розробками – роботами-автомобілями, побудованими на базі платформи Arduino, а також покерувати ними за допомогою смартфону.