Команда Львівської політехніки вийшла у фінальний тур Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

За матеріалами сайту ЛНУ імені Івана Франка
на олімпіаді

14–15 вересня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувався другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, в якому взяли участь 38 команд – представники західних областей України.

За підсумками змагань у фінальний тур Олімпіади, що проходитиме у жовтні цього року на базі Вінницького національного технічного університету, вийшли сім команд, які з учасниками з інших регіонів країни позмагаються за право представляти Україну на міжнародній командній першості світу з програмування АСМ-ІСРС. Серед них – команда NULP_Phoenix з Національного університету «Львівська політехніка».

Переможці другого туру Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

1. LNU Unhard (Львівський національний університет імені Івана Франка) – 12 балів
  2. LNU_XXL (Львівський національний університет імені Івана Франка) – 10 балів
  3. UzhNU_Storm (Ужгородський національний університет) – 10 балів