Баскетболісти Львівської політехніки вийшли до Фіналу восьми Студентської баскетбольної ліги України

Федерація баскетболу України
Політехніки вийшли до Фіналу Студентської баскетбольної ліги

Минулих вихідних до когорти найсильніших студентських баскетбольних команд України долучилися представники Національного університету «Львівська політехніка» і Київського національного торговельно-економічного університету. Обидва колективи здобули переконливі перемоги: зокрема, львів’яни у повторному поєдинку завдали дошкульної поразки команді Національного університету фізичного виховання і спорту (117:79).

Отож, половина учасників Фіналу восьми Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк уже визначилися: Запорізький національний технічний університет, Національна металургійна академія України (м. Дніпро), Національний університет «Львівська політехніка» і Київський національний торговельно-економічний університет.