Політехніки відкрили виставку «Наукові архітектурно-археологічні дослідження резиденції короля Данила Романовича у Холмі»

ЦЕНТР КОМУНІКАЦІЙ ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ
Ілюстрація новини

29 липня у Львові у Будинку архітектора (Порохова вежа) презентували виставку «Наукові-архітектурно-археологічні дослідження резиденції короля Данила Романовича у Холмі».

Доктор архітектури, професор, завідувач кафедри архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» Микола Бевз разом із своїм колегою доктором історичних наук, професором Інституту археології та етнології Польської академії наук Анджеєм Буко розповіли про українсько-польську наукову експедицію в Холмі та її результати, що були представлені на цій виставці.

Також зі своїм цікавими науковими доповідями виступили ряд знаних вчених, які розказали про державотворчу і архітектурну діяльність Данила Романовича, зокрема: док.іст.наук, проф., НУ ім.І.Франка Леонтій Войтович, канд.арх., інститут Українознавства ім.І.Крип’якевича НАН України, докторант кафедри архітектури та реставрації Львівської політехніки Юрій Лукомський, канд.іст.наук, ін-т «Укрзахідпроектреставрація» Василь Слободян, док.іст.наук, інститут Українознавства ім.І.Крип’якевича НАН України Віра Гупало.

Виставка діятиме до 21 серпня.

Додамо, що виставка приурочена у рамках відзначення Дня Української державності.

фото з виставки фото з виставки фото з виставки фото з виставки фото з виставки фото з виставки