Львівські політехніки вдало виступили на Чемпіонаті України з кіокушинкай карате в Одесі

Кафедра фізичного виховання Львівської політехніки
кіокушинкай карате

В Одесі завершився Чемпіонат України з кіокушинкай карате.

Чемпіонкою України у ваговій категорії 55–60 кг стала студентка Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки (група МІ-21) Валерія Троян. Друге місце у ваговій категорії понад 65 кг виборола Анастасія Юреня з Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології (група ІР-13).

Серед юніорів у розділі «ката» перше місце посіли Яна Кучер, вагова категорія понад 65 кг, Інститут інженерної механіки та транспорту (група МБ-21), та Роман Камінський, вагова категорія 55–60 кг, Інститут економіки і менеджменту (група МЕ-15).

Тренер львівських політехніків – старший викладач кафедри фізичного виховання Університету, майстер спорту Олександр Король.