Політехніки – в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з управління проектами та програмами

Кафедра технологій управління Львівської політехніки
Роман Яворський

Кафедра технологій управління Національного університету «Львівська політехніка» вітає студентів спеціалізації «Управління проектами» Романа Яворського (науковий керівник к.е.н., асистент кафедри ТУ Сергій Шишковський) і Марію Ткачишин (науковий керівник к.е.н., асистент кафедри ТУ Галина Лучко) з виходом їхніх робіт у другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності (спеціалізації) «Управління проектами та програмами» у 2017–2018 навчальному році.

Наукові роботи студентів кафедри технологій управління стали кращими на І етапі другого туру з понад 57 учасників і запрошені для участі в підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 24 квітня 2018 року у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.