Представники Університету успішно виступили у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки

Кафедра ТРР Львівської політехніки
на Всеукраїнській студентській олімпіаді з радіотехніки (ВСОРТ-2017)

У Вінницькому національному технічному університеті 4–7 квітня 2017 року відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2017). Цього року у змаганнях взяло участь 47 студентів із 14 провідних вищих навчальних закладів України.

Склад збірної Національного університету «Львівська політехніка»:

• Юрій Демчина, студент групи РТ-42;
  • Петро Жук, студент групи ТРМ-14;
  • Степан Цвик, студент групи РТ-41.

Супроводжував олімпійську збірну тренер команди, асистент кафедри теоретичної радіотехніки та радіовимірювання, к.т.н. М.М. Змисний, який взяв участь у науковому семінарі для членів журі та супроводжуючих представників команд.

Підсумки виступу збірної Національного університету «Львівська політехніка» у фіналі ВСОРТ-2017

• Результати особистого заліку
    • Студент групи РТ-42 Юрій Демчина посів ІІІ місце в особистій першості, а також нагороджений дипломами: за I місце з дисципліни «Сигнали і процеси в радіотехніці», за оригінальний розв’язок задачі з дисципліни «Сигнали і процеси в радіотехніці», а також дипломом «За волю до перемоги».
    • Студент групи РТ-41 Степан Цвик нагороджений дипломом за І місце з дисципліни «Аналогові електронні пристрої».
  • Результати командного заліку
    • Практичний конкурс: Національний університет «Львівська політехніка» здобув друге командне місце за результатами творчого конкурсу практичних розробок на платформі Arduino.
    • Теоретичний конкурс: збірна Національного університету «Львівська політехніка» з радіотехніки посіла загальне третє місце у командному заліку.

Докладніше про виступ збірної Університету у фіналі ВСОРТ-2017