Юнаки Львівської політехніки – треті у змаганнях Відкритого кубка з вільної боротьби серед студентів

Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
змагання Відкритого кубка з вільної боротьби

Львівський державний університет фізичної культури імені І. Боберського прийняв фінальні змагання Відкритого кубка з вільної боротьби серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ–IV рівня акредитації.

Упродовж жовтня-листопада студенти семи вишів змагалися з вільної та жіночої боротьби команда на команду (стінка на стінку), виборюючи право змагатися за перехідний кубок. Чоловіки та жінки змагалися у 10 вагових категоріях.

За третє місце серед чоловіків зустрілися збірні Львівської політехніки та НАСВ ім. П. Сагайдачного – з рахунком 6:4 перемогу здобули політехніки. Право змагатися за перехідний кубок серед чоловіків вибороли команди ЛДУФК та Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького. Власниками кубку стали студенти ЛДУФК. Серед жінок перемогу вибороли теж студентки ЛДУФК.