Політехніки – треті у змаганнях зі стрільби з лука в приміщенні за програмою Універсіади Львівщини – 2018

Спортивне товариство студентів «Гарт»
лучники

В останній тиждень осені традиційно відбуваються змагання серед команд закладів вищої освіти зі стрільби з лука в приміщенні за програмою «Універсіади Львівщини – 2018». Спортсмени змагались в особистих та командних вправах М-3, М-4, олімпійський раунд, «мікст» окремо серед чоловіків та жінок.

У змаганнях з класичного та блочного лука взяли участь представники 6 закладів вищої освіти Львівщини: Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівської національної академії мистецтв, Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Лідером у вправах в особистих змаганнях серед чоловіків став представник Львівської політехніки А. Комар, який виграв три вправи із чотирьох.

У загальнокомандному підсумку місця серед закладів вищої освіти у чоловіків розподілились так:

• І – Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (933 очки)
  • ІІ – Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (790 очок)
  • ІІІ – Національний університет «Львівська політехніка» (556 очок)