Нещодавно школярі Львова та Львівщини в рамках проєкту «Особистий шлях» відвідали виставку робіт талановитих українських фотохудожників, присвячену захисникам і захисницям України. Щиро вдячні Володимиру Пилип’юку за запрошення молоді у «Фотогаларею Василя Пилип’юка», цікаву екскурсію її залами та важливі глибокі слова для школярів!
Вже незабаром школярів чекають корисні майстер-класи, інтелектуальні змагання та цікаві екскурсії в різних локаціях Львівської політехніки. В рамках цього проєкту також буде проведено важливі освітньо-практичні заходи для учнів шкіл, ліцеїв і гімназій на кафедрі обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту і в офісах її міжнародних стратегічних партнерів (зокрема у львівському офісі міжнародної аудиторської фірми з «великої четвірки» – PwC).
Керівником проєкту «Особистий шлях» є професор кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» Володимир Чубай, а заступницею керівника – успішна випускниця цієї кафедри Наталія Мельник.
Громадська організація «Світ важливих ініціатив» також рекомендує школярам такі заходи:
![Фото із заходів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/oa-harm-217.jpg?itok=mhX75r98)
![Фото із заходів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/oa-harm-img1121.jpg?itok=TrgFDYzB)
![Фото із заходів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/oa-harm-113.jpg?itok=5Vyx7p-I)
![Фото із заходів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/oa-harm-img1127.jpg?itok=Kn65ZcjL)
![Фото із заходів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/oa-harm-img1158.jpg?itok=0Ak2lQG8)
![Фото із заходів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/oa-harm-img1162.jpg?itok=3aeVKWmj)
![Фото із заходів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/oa-harm-img1179.jpg?itok=_xSaEoEN)
![Фото із заходів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/oa-harm-img1187.jpg?itok=LcfwRXqA)
![Фото із заходів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/oa-harm-img1199.jpg?itok=eIDxjl-A)
![Фото із заходів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/oa-harm-osn-220324.jpg?itok=dXPwuOhT)