Команда студентів Політехніки стала третьою на Універсіаді Львівщини – 2017 зі стрільби з лука

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини
лучники

Упродовж тижня у Стрілецько-спортивному комплексі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулися змагання зі стрільби з лука в приміщенні за програмою «Універсіади Львівщини – 2017».

У змаганнях з класичного та блочного лука взяли участь представники шести вищих навчальних закладів: Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Львівської національної академії мистецтв та Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

У загальнокомандному підсумку місця серед чоловіків розподілились так:

• I місце – Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського;
  • II місце – Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького;
  • III місце – Національний університет «Львівська політехніка».

Серед жінок у загальнокомандному заліку трійка призерів виглядає так:

• III місце – Львівський національний університет імені Івана Франка.

Чемпіонів та призерів змагань нагороджено дипломами Львівського обласного відділення Комітет у з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.