Політехніки співпрацюватимуть із закладом професійної освіти міста Заставна Чернівецької області

Інститут механічної інженерії та транспорту
Фото із зустрічі

Нещодавно відбулася зустріч адміністрації Вищого професійного училища № 24 міста Заставна Чернівецької області з представниками Інституту механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка», зокрема кафедри нафтогазової інженерії та зварювання.

В ході зустрічі було укладено Угоду про співпрацю та можливість продовження освіти для випускників училища на базі Львівської політехніки. Також домовлено про можливість співпраці та взаємного обміну досвідом у розробці навчальних планів, освітніх програм, надання випробувальних майданчиків для розробки наукових проєктів у галузі оновлення змісту освіти, поширенні інформації про заклад серед випускників.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі