Політехніки – серед призерів змагань з греко-римської боротьби та бадмінтону в межах Універсіади Львівщини

Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
змагання з боротьби

Завершилися змагання з греко-римської боротьби у межах Універсіади Львівщини, участь у яких взяли представники восьми ВНЗ. Найвищі бали у вагових категоріях показали Роман Сеньків (Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка, 55 кг), студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Ґжицького Роман Джелеп (60 кг), Петро Бойко (63 кг), Віталій Гурський (67 кг), Назар Ярош (72 кг), Ігор Ярушевський (77 кг), Тарас Миськів (ЛНУ ім. І. Франка, 82 кг), студенти ЛДУФК Павло Білас (97 кг) і Денис Каланджій (130 кг). Серед політехніків відзначився Віталій Коваль (87 кг).

У підсумку визначилася трійка лідерів: I місце – Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Ґжицького (1056 балів); II місце – Львівська політехніка (958 балів), ІІІ місце – Національна академія сухопутних військ ім. П.Сагайдачного (896 балів).

Відбулися змагання з бадмінтону серед студентів вишів ІІІ – ІV рівня акредитації за програмою Універсіади Львівщини. Упродовж чотирьох днів на базі спортивного комплексу ЛНУ ім. І. Франка студенти семи вишів змагалися за лідерство. Відбулися напружені матчі між спортсменами ЛДУФК (перше місце у командних іграх серед чоловіків) та ЛНУ ім. І. Франка (перше місце у командних іграх серед жінок). Проте у підсумку перше місце здобули студенти ЛНУ ім. І. Франка, набравши 612 балів, друге місце посіли спортсмени ЛДУФК ім. І. Боберського зі сумою 577 балів. На третьому місці – студенти Львівської політехніки, вони набрали 527 балів.