Політехніки – серед переможців XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Заставка конкурсу

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 513 від 7 травня 2021 року за результатами фінального етапу XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка переможців Конкурсу нагороджено дипломами I, II і III ступеня.

Зокрема, диплом II ступеня як переможниця серед студентів університетів та академій негуманітарного профілю здобула представниця Національного університету «Львівська політехніка» Анастасія Тарканій.

До числа переможців серед студентів технікумів та коледжів негуманітарного профілю потрапила Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Вікторія Ковзун, яка також одержала диплом II ступеня.

Наказ МОН № 513 від 7 травня 2021 року