Науковці та конференції від Львівської політехніки – серед переможців програми «Львів науковий 2018»

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Політехніки – серед переможців програми «Львів науковий 2018»

10 грудня 2018 року відбулося засідання Керівної ради Програми «Львів науковий». За результатами розгляду заявок, поданих на конкурс, 10 львівських науковців отримають премії Львівської міської ради у розмірі 25 тисяч гривень та 12 наукових конференцій одержать додаткове фінансування до 24 тисяч гривень у наступному році.

На участь у конкурсі свої заявки подали 51 науковець та 41 наукові установи. Основними критеріями під час вибору переможців у конкурсі соціально-наукових проектів були: статус заходу, кількість учасників, приналежність до асоціації, наявність конференції в міжнародній асоціації ICCA, ротація між країнами та фінансовий внесок заявника. Заявки на конкурс талановитих учених оцінювалися за такими критеріями: індекс Гірша заявника, кількість наукових робіт та статей, імпакт-фактор видань, вік та міжнародна діяльність заявника.

Серед переможців конкурсу – чимало дослідників та проектів від Національного університету «Львівська політехніка»:

• Конкурс «Премія Львівської міської ради талановитим ученим»:
    • Жидачевський Ярослав Антонович (сфера діяльності – фізика твердого тіла);
    • Андрущак Анатолій Степанович (сфера діяльності – оптика і лазерна фізика);
    • Федушко Соломія Степанівна (сфера діяльності – соціальні комунікації);
  • Конкурс соціально-наукових проектів:
    • XIV міжнародна науково-практична конференція «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» – 23 050 грн.
    • ХХ Ювілейна Міжнародна конференція «Обчислювальні проблеми електротехніки» – 23 100 грн.
    • Міжнародна науково-практична конференція «Громадський активізм українських мігрантів Європи: згуртовані новими викликами» – 24 000 грн.
    • IX Міжнародний молодіжний науковий форум «Litteris et Artibus» – 24 000 грн.

Також до складу Керівної ради Програми увійшла Наталія Чухрай, проректор з наукової роботи Львівської політехніки.