Політехніки – серед переможців конкурсу наукових студентських робіт імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського

Національний музей Революції Гідності
Заставка до конкурсу

5 листопада в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану відбудеться церемонія нагородження переможців III Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт на тему Революції Гідності імені Сергія Кемського. Конкурс відбувається в межах проєкту Відзнаки Героїв.

Цьогоріч до конкурсу долучилася рекордна кількість охочих. Організатори отримали 71 заявку з 16 регіонів України та 32 навчальних закладів. Серед тем, які досліджували студенти, – правовий, міжнародний, культурологічний, релігійний аспекти Революції Гідності, Євромайдан у контексті попередніх українських революцій та інших протестних рухів у світі, біографії Героїв Небесної Сотні, дослідження впливу інформаційних технологій.

До трійки найкращих увійшли роботи студентів з Національного університету «Острозька академія», Національного університету «Львівська політехніка», Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Докладніше – на сайті Національного музею Революції Гідності.