Львівські політехніки – серед найкращих інструкторів мережевих академій Cisco в Україні

Академія Cisco Львівської політехніки
інструктори мережевих академій Cisco

17–18 квітня 2019 року відбувся весняний буткамп інструкторів мережевих академій Cisco, присвячений 20-річчю діяльності програми мережевих академій в Україні. З цим ювілеєм присутніх привітав Карстен Сімонс, регіональний менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в країнах Європи, СНД та Ізраїлю. Він повідомив, що Україна за кількістю охоплених студентів у 2018 році вийшла на перше місце в регіоні.

Менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco Україні та Азербайджані Олена Домотенко зазначила, що цей успіх є результатом 20-річної діяльності спільноти інструкторів академій України.

Цікавий буткамп закінчився чудовим святом, на якому було відзначено кращі академії та інструкторів спільноти. Приємно, що серед них – Instructor Training Center Національного університету «Львівська політехніка», його керівник Орест Костів та інструктор Олена Краско.