Представники Львівської політехніки продовжують здобувати нагороди на Всеукраїнському конкурсі та олімпіаді

Львівська політехніка
нагороди

У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Видавництво та поліграфія».

Студентка кафедри інформаційних технологій видавничої справи Національного університету «Львівська політехніка» Софія Форостина посіла II місце. Науковий керівник – д.т.н., професор Марія Назаркевич.

Сторінка кафедри інформаційних технологій видавничої справи у соцмережі Фейсбук

На базі Харківського національного університету будівництва та архітектури проведено підсумкову наукову конференцію ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань «Архітектура та містобудування» і «Будівництво та цивільна інженерія».

Студент кафедри будівельного виробництва Національного університету «Львівська політехніка» Максим Шістка посів друге місце у секції «Технологія будівельних конструкцій, виробів та матеріалів». Науковий керівник – к.т.н., доцент Тетяна Кропивницька.

У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Журналістика».

В олімпіаді взяли участь дві студентки кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права та психології Львівської політехніки. Роботи майбутніх журналістів відзначили сертифікатами за участь, а в номінації «Оригінальна авторська позиція» перемогла представниця Університету Анастасія Ярощук.

Сайт кафедри журналістики та засобів масової комунікації на Порталі Львівської політехніки

диплом Софії Форостини грамота Марії Назаркевич грамота Анастасії Ярощук