Студенти Львівської політехніки продовжують перемагати на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

ІНЕМ Львівської політехніки
переможці

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки (м. Луцьк) відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Управління проектами і програмами». Загалом на конкурс надійшла 61 робота.

Переможницею конкурсу стала студентка кафедри технологій управління Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки Тетяна Бондарчук. Науковий керівник – к.е.н., асистент кафедри ТУ Сергій Шишковський.

Сторінка кафедри технологій управління у соцмережі Фейсбук

Роботу і доповідь студентки кафедри менеджменту організацій Львівської політехніки Анастасії Цапулич високо оцінило журі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Управління проектами і програмами», тож представницю Університету було нагороджено дипломом ІІ ступеня, а її науковий керівник, доцент кафедри МО Ігор Кулиняк, отримав Подяку за високий рівень теоретичної підготовки студентки до участі у Конкурсі.

Сторінка кафедри менеджменту організацій у соцмережі Фейсбук

В Ужгородському національному університеті завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота».

Студентка кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» Анастасія Беднарська здобула на конкурсі II місце. Науковий керівник призера – Уляна Яцишин.

Сторінка кафедри соціології та соціальної роботи у соцмережі Фейсбук

У Придніпровській державній академії будівництва та архітектури» (м. Дніпро) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства». Участь у цьому святі знань взяли участь понад 90 учасників з більше 45 закладів вищої освіти України.

Студентка кафедри економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Лесюк здобула друге місце й отримала диплом ІІ ступеня.

До складу журі олімпіади увійшли провідні науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти України, зокрема Орест Колещук, доцент кафедри економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки.

Сторінка кафедри підприємства та інвестицій у соцмережі Фейсбук

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика».

Студентка кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» Василина Свірська посіла III місце й була нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник – старший викладач кафедри Таїсія Наконечна.

Сторінка кафедри маркетингу і логістики у соцмережі Фейсбук

У Національній металургійній академії України відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Металургія».

Студентка кафедри прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Філюк посіла ІІІ місце.

Сторінка кафедри прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів у соцмережі Фейсбук

диплом подяка конкурс диплом диплом переможці диплом грамота переможці переможці диплом Оксани Лесюк