Фахівці Львівської політехніки працюють над проектом реконструкції площі Двірцевої

За матеріалами порталу Zaxid.net
ескіз оновлення площі Двірцевої

Фахівці напрацювали ескіз оновлення площі Двірцевої, що розташована перед головним залізничним вокзалом Львова. Заплановано, що трамвайні та автобусні платформи перенесуть ближче до вокзалу для зручності пасажирів. Паркування на площі буде платним для того, щоб кількість транспорту, залишеного перед вокзалом, була меншою. Також буде визначена пішохідна зона, що відіграватиме роль транзитного пішохідного коридору.

Над проектом реконструкції площі Двірцевої працює Інститут просторового розвитку на замовлення «Львівавтодору» спільно з управлінням архітектури Львівської міської ради, Національним університетом «Львівська політехніка» та іншими зацікавленими структурами.

Реконструкцію площі Двірцевої мають розпочати до кінця 2017 року.