Львівські політехніки прагнуть на мажорній ноті завершити цьогорічний сезон Всеукраїнських конкурсів та олімпіад

Львівська політехніка
Богдана Олійник,

15–16 травня 2019 року кафедра прикладної лінгвістики Національного університету «Львівська політехніка» провела другий тур ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Англійська мова».

Диплом першого ступеня здобула Богдана Олійник, Національний університет «Львівська політехніка».

Сайт кафедри прикладної лінгвістики на Порталі Львівської політехніки

15–17 травня 2019 року на базі Національного університету «Одеська юридична академія» відбувалася Всеукраїнська студентська олімпіада з політології.

Чудово виступили на ній студентки кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка»: Богдана Воят здобула перше місце, а Наталія Олійник – друге.

Відтак Львівська політехніка знову очолила командний рейтинг серед 34 закладів вищої освіти України.

Сторінка кафедри політології та міжнародних відносин у соцмережі Фейсбук

У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Економіка» за спеціалізацією «Управління персоналом та економіка праці».

Студентка кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Національного університету «Львівська політехніка» Вікторія Стецька здобула диплом ІІ ступеня. Науковий керівник – кандидат економічних наук, асистент Юлія Андрійчук.

Сторінка кафедри менеджменту персоналу та адміністрування у соцмережі Фейсбук

17 травня 2019 року в Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро) відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Новітня історія України: аналіз етапів становлення», присвяченого 28-й річниці незалежності України.

Студентка кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» Поліна Штепа посіла ІІІ місце за напрямком «Політика».

Сторінка кафедри політології та міжнародних відносин у соцмережі Фейсбук

На базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся ІІ (завершальний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом».

За його підсумками студент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Роман Медвідь одержав диплом ІІІ ступеня. Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Наталія Петришин.

Сторінка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності у соцмережі Фейсбук

Богдана Олійник Богдана Воят та Наталія Олійник дипломи диплом диплом диплом