Львівські політехніки посіли перше місце на обласній Універсіаді з настільного тенісу

Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
настільний теніс

У спортзалі Львівської політехніки відбулася Універсіада Львівщини з настільного тенісу. У ній взяло участь десять команд. У загальнокомандному заліку такі результати: Львівська політехніка – перше місце, ЛДУФК ім. І. Боберського – друге, ЛНУ ім. І. Франка – третє. Замкнули таблицю ЛДУБЖД і ЛНМУ ім. Д. Галицького. Щодо очок, то у політехніків їх 615 – випередили студентів-спортсменів із ЛДУФК на 124 очка. Найбільше балів принесли політехнікам особисті зустрічі юнаків й ігри в змішаних парах. У командних змаганнях хлопці Політехніки перемогли з рахунком 4:0 команду ЛНУ ім. І. Франка, а жінки – 4:3 – команду ЛНМУ ім. Д. Галицького.

У фіналі в особистих змаганнях Катерина Кізюк (ЛНМУ ім. Д. Галицького) перемогла 3:2 Ольгу Устай (ІНЕМ), відповідно переможниця посіла перше місце, а переможена – друге. Роксолана Курдова (ІАПО) з аналогічним рахунком здобула третє місце, здолавши у боротьбі за нього суперницю з ЛНУ ім. І. Франка Юлю Кубську. Крім цього, студентка ІКНІ Марія Горбова посіла дев’яте місце в особистих змаганнях, проте перше місце – у командних.

У хлопців усі три призові місця вибороли політехніки, студенти ІНЕМу – Олександр Олеськевич (І), Ростислав Білий (ІІ) й Олександр Тимофєєв (ІІІ, переміг 3:1 першокурсника ІНПП Олега Біндаса). Олександр Олеськевич й Олександр Тимофєєв посіли друге місце у парних змаганнях (решта місць – у студентів інших вишів), а дівчата – Роксолана Курдова й Ольга Устай – у такому ж виді змагань – третє.

Головний суддя цієї спортивної зустрічі Ігор Тихий прокоментував її так:

– На змагання прийшли найсильніші гравці вишів Львівщини. Сенсаційним став результат особистих змагань серед юнаків: Олександр Олеськевич, першокурсник ІНЕМу, гравець суперліги й майстер спорту, переміг двох інших фаворитів – Олександра Тимофєєва і Ростислава Білого (з рахунком 3:1). До того йому це не вдавалося, хоч зустрічався зі своїми суперниками на обласних і всеукраїнських змаганнях.

Згодом, 24–28 жовтня, політехніки взяли участь у першому турі Клубного чемпіонату України серед жінок і чоловіків (суперліга).