Третьокурсники спеціальності «Економіка підприємства» Львівської політехніки побували на екскурсії у компанії «Fujikura»

Кафедра ЕПІ Львівської політехніки
на екскурсії у компанії «Fujikura»

За сприяння проректора Національного університету «Львівська політехніка» О.Р. Коржа та підтримки відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки у міжнародній компанії «Fujikura» було проведено ознайомчу екскурсію для студентів ІІІ курсу спеціальності 6.030504 «Економіка підприємства» першого (бакалаврського) рівня освіти.

У заході взяли участь також викладачі кафедри економіки підприємства та інвестицій доценти О.Я. Загорецька, Т.О. Петрушка, О.Я. Колещук та асистент Я.В. Юхман.

Учасники дякують за проведену екскурсію та виділений час п. Олені Голуб.