Студенти Львівської політехніки підтримали міжнародну акцію з порятунку Олега Сенцова

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
Олег Сенцов

Студенти Львівської політехніки долучилися до міжнародної акції на підтримку українського режисера Олега Сенцова.

Молодь записала відеозвернення до своїх друзів та й просто небайдужих людей із закликом підписати петицію на сайті Білого дому. Петиція, яку створили 9 серпня, мала набрати сто тисяч підписів до 8 вересня. Це вдалося зробити! До зазначеної дати кількість підписантів сягала понад 100 500 осіб.

Всеукраїнський флешмоб на підтримку Олега Сенцова та інших бранців Кремля зініціювала актриса Римма Зюбіна. Вона разом із лідером групи «Бумбокс» Андрієм Хливнюком, кінорежисером і актором Ахтемом Сеітаблаєвим та іншими відомими людьми створила відеозвернення із закликом підписати петицію на підтримку Сенцова.