Політехніки – переможці Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства»

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки
Фрагмент диплома

21 квітня 2023 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів зі спеціалізації «Економіка підприємства», організований кафедрою економіки і підприємництва Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Незважаючи на складні обставини, пов’язані з військовими діями, конкурсна комісія успішно провела захід та оцінила 135 дипломних робіт від 30 закладів вищої освіти України.

Серед переможців конкурсу – студентки кафедри економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка»:

• диплом I ступеня у конкурсі магістерських кваліфікаційних робіт – Ангеліна Малиш (керівниця – доцентка Анна Панченко);
  • диплом III ступеня у конкурсі бакалаврських кваліфікаційних робіт – Іванна Борис (керівниця – професорка Олександра Мрихіна).

Учасники та члени комісії, відзначили високий рівень дипломних робіт, їхню актуальність та наукову новизну.

Бажаємо студентам і керівникам нових здобутків та всього найкращого!

Диплом призера Диплом переможця