Львівські політехніки стали найсильнішими на першому етапі Студентської баскетбольної ліги України

Федерація баскетболу України
баскетболісти

У Львові чотири чоловічих баскетбольних команди, а саме Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського, Національного університету «Львівська політехніка» та Української академії друкарства, визначали найсильнішого на першому етапі Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк. Тільки переможець цієї групи братиме участь у наступному етапі змагань, де він зустрінеться з представниками інших областей.

На останній сходинці в підсумку опинилися хлопці з ЛНУ імені І. Франка, які не змогли здобути жодної перемоги.

На «бронзовій» третій сходинці розташувалася команда Української академії друкарства, яка здолала невдах цього турніру, але в інших матчах поступилася.

Зовсім трохи до перемоги не вистачило представникам ЛДУФК імені І. Боберського, котрі завершили змагання зі «сріблом».

А перемогу на цьому етапі другий рік поспіль святкує Національний університет «Львівська політехніка». Саме ця команда під керівництвом Ярослава Зубрицького й братиме участь у наступній стадії, захищаючи честь Львівщини.