Політехніки отримали нагороди від ЛОВА за перемоги в обласному етапі міжнародних конкурсів з української мови

Катедра української мови Львівської політехніки
Переможці конкурсів

Катедра української мови Національного університету «Львівська політехніка» має значний досвід залучення студентів до участі в культурно-просвітницьких та виховних заходах. Щороку викладачі катедри проводять університетський конкурс української мови в межах Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який об’єднує залюблених у рідне слово студентів. Переможці університетського туру часто посідають призові місця в обласному та всеукраїнському етапах.

Цьогоріч студенти Національного університету «Львівська політехніка» також стали переможцями обласного етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XXIV Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика.

З цієї нагоди департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації нагородив студентів-переможців та їхніх викладачів.

• Дипломом Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації за перемогу в обласному етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: Онищака Арсена – студента ІМІТ (3 місце).
  • Грамотою Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації за перемогу в обласному етапі XXIV Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика: Мєшкову Валерію – студентку ІНЕМ (2 місце); Соколенко Евеліну – студентку ІНЕМ (2 місце); Митлович Соломію-Марію – студентку ІКНІ (3 місце).
  • Подякою Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації за підготовку переможця, піднесення престижу української мови та підвищення загальної мовної культури молодого покоління: Городиловську Галину – доцента катедри української мови; Дяківа Володимира – старшого викладача катедри української мови.

Ректор Львівської політехніки Юрій Бобало вручив нагородженим відзнаки департаменту під час засідання Вченої ради Університету 30 січня 2024 року.

Переможці конкурсу Переможці конкурсу Переможці конкурсів