Львівські політехніки одержали премію імені Бориса Патона та премію Президента України для молодих вчених

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Заставка до матеріалу

Президент Володимир Зеленський на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки постановив призначити Національну премію України імені Бориса Патона 2021 року та премії Президента України для молодих вчених 2021 року. Про це йдеться в указах Президента України № 660/2021 та № 659/2021 від 16 грудня 2021 року.

Зокрема, премію імені Бориса Патона одержить колектив науковців – авторів роботи «Електрохімія функціональних матеріалів та систем». Серед них – Орест Кунтий, доктор технічних наук, професор кафедри хімії і технології неорганічних речовин Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

Премію Президента України для молодих вчених 2021 року за роботу «Дослідження нанорозмірних матеріалів для пристроїв накопичення, збереження та перетворення енергії: теорія та експеримент» присуджено кандидатам технічних наук, доцентам кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка» Оксані Балабан і Дарії Матулці.

Указ Президента України № 659/2021 від 16 грудня 2021 року

Указ Президента України № 660/2021 від 16 грудня 2021 року