У рамках проєкту Creative Spark львівські політехніки набувають практичного досвіду в Кінгстонському університеті

Кафедра АФМ Львівської політехніки
Оксана Перхач, Вероніка Карковська, Оксана Химич, Юрій Блинда

У рамках проєкту Creative Spark, який реалізується за підтримки British Council, викладачі кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» доценти Оксана Перхач, Вероніка Карковська, Оксана Химич, Юрій Блинда і представниця Tech StartUp School Яна Левицька зараз перебувають у Лондоні, в Кінгстонському університеті.

Програма передбачає участь у бізнес-тренінгах, воркшопах з метою набуття практичного досвіду з його подальшою імплементацією у навчальний процес у Львівській політехніці.

Основна мета програми – активізація підприємницької діяльності та створення стартапів студентами українських закладів вищої освіти.