Представники Львівської політехніки на «Z-DAY 2018: Lviv» розповідатимуть про Інтернет речей

Організатори заходу
Інтернет речей

24 листопад 2018 року в торговій галереї «Опера Пасаж» (проспект Свободи, 27, IV поверх) відбудеться захід «Z-DAY 2018: Lviv», присвячений ресурсозберігаючим технологіям, а також новому ходу думок, який відстоює рух «Zeitgeist». Початок о 14:00.

У заході як спікери візьмуть участь представники престижних компаній (Carpoint Electric, Правильне електроживлення, Гідропоніка для всіх) та вищих навчальних закладів (Національний університет «Львівська політехніка») міста, які на професійному рівні зможуть у простій, цікавій і зрозумілій формі представити гостям такі ресурсозберігаючі технології як електромобілі, сонячні батареї, гідропоніка та інші.

Зокрема, представники Університету з 15:30 до 16:00 розповідатимуть про Інтернет речей.