Політехніки на «Великій коляді»: у Львові завершився XVІІІ Всеукраїнський Різдвяний фестиваль

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
народна хорова капела студентів «Гаудеамус»

В неділю, 22 січня, завершився XVІІІ Всеукраїнський Різдвяний фестиваль «Велика коляда» закарпатська, яка розпочалася на Різдво, 7 січня. Цьогоріч у Храмі Пресвятої Євхаристії колядували та щедрували понад шістдесят колективів із різних міст і областей.

Колективи Народного дому «Просвіта» Львівської політехніки вже кілька років поспіль вітають усіх зі святами, виконуючи різдвяні пісні. Так і цьогоріч народна хорова капела студентів «Гаудеамус», народний камерний ансамбль «Аколада» та народний чоловічий хор «Орфей» заколядували для львів’ян та гостей міста.