Політехніки мають можливість навчатися у Вищій технічній школі Оствестфален-Ліппе (Німеччина)

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Університет прикладних наук і мистецтв, м. Лемго

До уваги студентів Львівської політехніки!

Триває відбір на семестрове навчання (осінній семестр 2022–2023 навчального року) за програмою Erasmus+ International Credit Mobility (KA107) у Вищій технічній школі Оствестфален-Ліппе, Університет прикладних наук і мистецтв, м. Лемго, Німеччина.

Навчання відбувається на бакалаврській програмі німецькою мовою (необхідний рівень володіння В1-В2). Витрати на проїзд і щомісячну стипендію відшкодовує програма Erasmus+.

Зокрема, всіх охочих студентів Інституту механічної інженерії та транспорту просять надсилати свої дані на електронну скриньку завідувача кафедри транспортних технологій Юрія Ройка yurii.y.roiko@lpnu.ua.

Студенти Інституту економіки і менеджменту можуть заповнити реєстраційну форму.