Політехніки долучились до традиційного урочистого виконання Державного гімну на площі біля Ратуші

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
виконання Гімну на площі Ринок

12 березня 2018 року студенти Національного університету «Львівська політехніка» долучились до традиційного урочистого виконання Державного гімну на площі Ринок.

Адміністрація Університету на чолі з ректором разом зі студентами пройшли до міської ради Львова, де разом із колегами з інших вишів та львів’янами виконали «Ще не вмерла Україна...».

Більшість учасників становили студенти перших курсів, а серед старшокурсників було чути розмови про події 2013–2014 років, коли місяці були проведені пліч-о-пліч спершу у Львові, а потім і в Києві.

Отже, все було не намарно, і це дає надію на краще!

виконання Гімну на площі Ринок виконання Гімну на площі Ринок виконання Гімну на площі Ринок