Політехніки долучились до обговорення міжнародного проєкту за програмою Horizon Europe

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства
Фото із семінару

25 травня відбувся семінар на тему «Отримання водню з гарячих сухих порід глибокої свердловини». Головували на зібранні завідувач кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки, доктор технічних наук, професор Анатолій Андрущак і доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Стародуб.

Розглядали пропозиції міжнародного проєкту за програмою Horizon Europe. До обговорення долучились представники із:

• Львівського державного університету безпеки життєдіяльності;
  • Фізико-механічного інституту імені Г.В. Карпенка НАН України;
  • Інституту фізики конденсованих систем НАН України;
  • Національного університету «Львівська політехніка».

Учасники заходу впевнені, що дискусії під час семінару, обмін досвідом і думками допоможуть досягти високих результатів у поставлених цілях.

Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару