Політехніки для Перемоги: з нагоди 208-річчя Університету оголошуємо збір для ЗСУ

Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

З нагоди 208-річчя Львівської політехніки наші студенти ініціювали благодійний збір на підтримку Збройних сил України. Наша ціль ― 208 тисяч гривень.

Ви можете задонатити будь-яку суму на монобанку. Номер картки банки – 5375 4112 1639 0018.

Зібрані кошти спрямують на закупівлю дронів для випускників, які захищають нас від ворогів.

Політехніки впродовж 10 років не припиняють підтримувати наших воїнів. На необхідності дякувати і допомагати захисникам також наголосив ректор Юрій Бобало у вітальному слові до політехніків, підкресливши:

«Ми маємо кому дякувати! Святкуючи 208-му річницю Львівської політехніки, насамперед дякуємо нашим захисникам, серед яких так багато наших випускників, працівників, студентів і завдяки яким маємо змогу й далі навчатися та працювати.

Підтримуймо їх за кожної можливості, бо їхня велика любов до нас, до свого народу, дарує нам віру в завтрашній день!»

Тож об’єднаймо зусилля, щоб акція підтримки «208 років ― 208 тисяч» стала успішною!