Львівські політехніки беруть участь у заходах із протидії наркоманії та алкоголізму серед дітей

За матеріалами сайту ЛОДА
на засіданні

20 серпня 2018 року заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук зустрілась із директором Державної агенції з розв’язання проблем, пов’язаних з алкоголем, Республіки Польща Кшиштофом Бжузкою.

У зустрічі також взяли участь директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян, представник департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, представники Центру громадського здоров’я, Загальноцерковного реабілітаційного центру «Назарет» і кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка».

У межах заходу учасники підбили підсумки співпраці з польськими колегами, напрацювали подальші дії щодо підготовки обласних заходів стосовно протидії алкоголізму і наркоманії серед дітей та молоді у Львівській області. Також обмінялись думками щодо проведення за підтримки польської сторони конференції для медиків Львівщини «Вагітність без алкоголю» у грудні цього року.