Львівську політехніку відвідала делегація італійських науковців та підприємців

ЦІЗ Львівської політехніки
учасники зустрічі

Національний університет «Львівська політехніка» відвідала делегація італійських науковців та підприємців на чолі з президентом Італійсько-української Торгово-Промислової палати доктором Ріккардо Ферретті. Відбулася зустріч із керівником Центру міжнародної освіти професором Наталією Гоц та керівником Центру інформаційного забезпечення професором Павлом Жежничем.

В ході зустрічі обговорено можливості співпраці між Італійсько-українською Торгово-Промисловою палатою та Львівською політехнікою у сфері культурного та професійного обміну. Віце-президент Торгово-Промислової палати доктор Розаріо Серса презентував низку проектів щодо впровадження технологій енергозбереження та розповів про сфери зацікавлення італійських університетів.

на зустрічі на зустрічі на зустрічі на зустрічі на зустрічі на зустрічі