Політехніку планують долучити до проєкту створення Дослідного центру для студентів інженерних спеціальностей

За матеріалами сайту «Еспресо.Захід»
Приміщення майбутнього центру

Під час сесії Львівської міської ради 6 липня депутати підтримали ухвалу, яка затверджує інвестиційний проєкт «Створення Дослідного центру для студентів інженерних спеціальностей». Новий ІТ-кластер розмістять у приміщенні колишнього військомату на вулиці Каліча гора.

Як переконують автори ухвали, створення Дослідного центру для студентів інженерних спеціальностей сприятиме розвитку науки та створенню нового осередку підприємницької діяльності у сфері хай-тек.

Депутат Антін Борковський від фракції «Європейська солідарність» запропонував долучити до проєкту Національний університет «Львівська політехніка» як основний заклад міста у підготовці студентів інженерних спеціальностей.

Пропозицію було підтримано депутатами.

Докладніше – на сайті «Еспресо.Захід».